Наші групи

Ясельна група -  "Калинка"

Педагогічне кредо :

«Справжнє виховання не там, де педагог з вершин спускається на землю, а там, де він піднімається до тонких Істин Дитинства»

В.О.Сухомлинський

Велика виховна сила народжується там, де у людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений вихователь

В.О.Сухомлинський

В нашій групі працюють:

• Дубініна

Надія Олександрівна

• Александрова Ірина Олександрівна

• Захарчук Тетяна Павлівна

У групі "Калинка" створені всі умови для комфортного розвитку дітей від 2 до 3 років.

Ранній вік – унікальний період розвитку дитини, що відрізняється низкою особливостей.

Для нього характерний швидкий темп фізичного і психічного розвитку.

Одночасно дитину раннього віку характеризує недостатня витривалість нервової системи.

Пізнавальний розвиток дитини раннього віку передбачає:

• Ознайомлення дітей з формою, кольором, розміром;

• Формування практичних вмінь сприймати довколишнє простими способами обстежування, спостереження, зосередження, вміння утримувати увагу;

• Формування уявлення про об`єкти і явища природи.

Завдання мовленнєвий розвиток дитини раннього віку:

• Формування звукової культури мовлення – розмовляти чітко, зрозуміло, достатньо голосно;

• Збагачувати словник різними частинами мови;

• Вчити правиль узгоджувати слова в реченні;

• Вчити активно вживати слова- ввічливості.

Група молодшого віку «Полуничка»

Діти охоче завжди чимось займаються. Це дуже корисно, а тому не тільки не слід цьому заважати, але потрібно подбати, щоб завжди у них було що робити.

Я. А. Коменський

Наш девіз:

Якщо запастись терпінням і виявити старання, то посіяне насіння неодмінно дасть добрі сходи.

• Краснощок Світлана Олександрівна

• Купріянчук Валентина Андріївна

• Демчук Наталія Борисівна

Працюємо за програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське довкілля», яка спрямована на розвиток життєвої компетентності дитини, її творчість та самореалізацію.

У роботі з дітьми провідною є ігрова діяльність, яка використовується на усіх режимних моментах. Особлива увага зосереджується на розвитку мовлення дітей та збільшення словникового запасу за рахунок розширення знань і уявлень про навколишнє середовище.

Завдяки своїй наполегливій роботі педагогам вдається виховати всебічно розвинених, розумних, творчих особистостей,а також активно залучати батьків до спільної діяльності  із забезпечення повноцінного розвитку

Молодша "Б" група - "Волошка"

Кожного дня Вас зустрічають:

• Супрунчук Анна Сергіївна

• Горбатюк Тетяна Олександрівна

• Лопатюк  Ганна Петрівна

Працюємо за програмою «Українське дошкілля»

Наш девіз:

Найкращий спосіб зробити дітей хорошими -  це зробити їх щасливими.

Створюємо умови для засвоєння дитиною багатьох видів рухів,дій і гартувальних процедур. Допомагаємо дитині пізнати свою родину; ознайомлюємо з рідним краєм; формуємо уявлення про професії своїх батьків.

Група молодшого віку " Соняшник "

Зерняток - дітлахів

Тут завжди чекають,

Свою ласку і любов

Щиро відкривають.

Наш девіз

Ми соняшника зернятка -

Дружні хлопчики й дівчатка.

Вмієм гарно працювати,

Малювати і співати.

Музика - уява - фантазія - казка- творчість - така стежина, ідучи якою дитина розвиває духовні сили

В.О. Сухомлинський

Вихователі групи:

• Зінчук Тетяна Василівна

• Хмельова Юлія Костянтинівна

• Миронова Людмила Романівна

• Ми працюємо за програмою "Українське дошкілля"

Володіння рідною мовою, розвиток мовлення і спілкуванняє одним із найважливішим надбань дитини в дошкільному віці. Розвиток мовлення тісно пов`язані із пізнанням навколишнього світу.

На сучасному етапі важливо вміти не тільки засвоювати знання, а й застосовувати їх під час розв`язання проблем, мислити творчо,неординарно, креативно.

Тому вихователі групи у своїй роботіактивно використовують методи:

- наочного моделювання;

- метод ТРВЗ.

Це сприяє підвищенню пізнавальної, мовленнєвої активності, розвитку пам`яті, мислення.

Старша "А" група - " Сонечко"

Група «Сонечко»

Хто хоче бачити малят
Щасливих і веселих,
Тих привітати раді ми
У затишній оселі!
Ми всіх запрошуєм діток,
І принесем їм втіху
В країні знань, пісень, казок
І радісного сміху!

В групі працюють:

• Токова Тетяна Георгіївна

• Недолюк Таїса Василівна

• Карплюк Валентина Леонідівна

Наша група працює за програмою «Українське дошкілля». Велику увагу ми приділяємо мовлєневому розвитку дітей, а саме звуковій культурі мовлення; зв’язного мовлення; словниковій роботі; використовуючи інноваційні ідеї Н.Гавриш та К.Крутій.

У групі працює гурток «Умілі ручки» керівник Недолюк Т.В. Під час гурткової роботи розвиваємо творчі здібності дітей нетрадиційними та традиційними методами зображувальної діяльності.

Група старшого віку «Ромашка»

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюка, фантазії, творчості.

Василь Олександрович Сухомлинський

У» Ромашці» діти- квіти,

Разом  люблять все робити-

І танцюють, і співають,

І рахують , і  малюють,

Ліплять, ріжуть клеять, грають,

І вірші розповідають

Всі таланти розвивають.

• Крупович Людмила Леонідівна

• Сідловська Марія Антонівна

• Голованчук Тетяна Анатолівна

• Поглиблюємо знання дітей про нашу Батьківщину – Україну- самостійну, незалежну державу;

• Розширюємо знання дітей про побут, звичаї, традиції українського народу,з цією метою використовуємо музейну педагогіку;

• Підтримуємо бажання встановлювати причинно- наслідкові зв’язки в природі;

• Збагачуємо словник дітей складними, узагальнюючими словами, абстрактними поняттями;

• Продовжуємо вчити дітей складати різні види розповідей : творчі розповіді, розповіді- міркування, з власного досвіду тощо;

• Вчимо володіти різними формами мовленнєвого етикету;

• Навчаємо елементам грамоти;

• Сприяємо художньо-естетичному розвитку.