Завідувач ДНЗ № 15 Лопатюк Валентина Іванівна

Освіта вища педагогічна.

Педагогічний стаж27 років.

Стаж на посаді завідуючої 17 років.

Педагогічне кредо :

«Майстерність керівника не випадкове везіння, не щаслива знахідка. Це систематичний кропіткий пошук, безмежна любов до дітей, повага до людей та щоденна праця над собою.»

Життєве кредо :

«Люби усіх, довіряй обраним, не роби зла нікому.»

Свої зусилля спрямувала на забезпечення гідних умов для розвитку, навчання та виховання дітей, реалізацію їх природних нахилів, розвитку творчих здібностей та на облаштування комфортного, естетичного  освітнього простору.

Визначальні риси:

• Працелюбність;
  • Відповідальність;
  • Наполегливість;
  • Організованість.

Вихователь-методист ДНЗ № 15 Ходоровська Юлія Олександрівна

Освіта – вища педагогічна.

Педагогічне кредо :

Учитель живе до тих пір, доки вчиться; як тільки він перестає вчитись, у ньому вмирає учитель.

К.Д.Ушинський

Життєве кредо :

Візьміть чашу терпіння, налийте туди повне серце любові, вкиньте дві пригорщі щедрості, хлюпніть гумору, посипте добром, додайте якомога більше віри - і все те добре перемішайте. Потім намастіть на шматок відпущеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху.

Ш.О.Амонашвілі